Mejladresser, telefonnummer och postadresser till Cedergruppens verksamheter – här.
Cedergruppen Kungsholmen (plan 5 & 6)
Sankt Göransgatan 66, 5-6tr
Enirokarta, länk.

Cedergruppen Liljeholmen
Mejerivägen 4
Enirokarta, länk.

Skicka ett meddelande direkt till Cedergruppen, här på webbplatsen. Kanske en fråga, ett förslag eller en synpunkt.
Skicka ett meddelande.

Osäker på vem du ska mejla? Skicka till info@cedergruppen.se, så ser vi till att det hamnar rätt.
Presentationer av oss som jobbar på Cedergruppen hittar du under Om oss (”Vilka är vi”).

Verksamhetschef & VD för Cedergruppen
Christina Cedergren, christina@cedergruppen.se, 0735-07 59 80

Praktiksamordning & Övrigt
Lennart Mattsson, praktiksamordnare: lennart.m@cedergruppen.se, 0709-560 993
Emmy Heljestrand, administratör: emmy@cedergruppen.se, 073-234 51 74
Pär Lönnborg, bitr. verksamhetschef: par@cedergruppen.se, 070-810 33 86

Cedergruppen Kungsholmen
Telefon: 08-654 30 00
Post- & besöksadress: Sankt Göransgatan 66, 5-6tr, 112 33 Stockholm.
Ulrika Ekmar, enhetscef, ulrika@cedergruppen.se, 0721-800 430
Helen Ahlin-Toll, samordnare: helen@cedergruppen.se, 070-956 30 12
Åsa Friberg, samordnare, asa@cedergruppen.se, 070-147 30 86
Anna-Maria Taawo Westlund, samordnare, anna-maria@cedergruppen.se, 073-313 34 26
Niclas Hall, samordnare, niclas@cedergruppen.se, 070-255 81 12

Verksamheten ”Plan 5” (Cedergruppen Kungsholmen, plan 5)
Telefon: 08-6503500
Jannike Arzt Stackå, biträdande enhetschef & samordnare/pedagog: jannike@cedergruppen.se, 0735-10 91 77
Engelbrekt Berg, samordnare: engelbrekt@cedergruppen.se, 0732-30 24 68

Cedergruppen Liljeholmen
Telefon: 08-6453950
Post- & besöksadress: Mejerivägen 4, 117 43 Stockholm.

Aida Sandberg, enhetschef & samordnare: aida@cedergruppen.se, 0709-99 98 61
Åsa Lind, samordnare, asa.lind@cedergruppen.se , 0709-29 74 20
Magnus Welff, bitr. enhetschef & samordnare, magnus@cedergruppen.se, 073-511 01 01

Ateljén Cedergruppen Liljeholmen
Post- & besöksadress: Mejerivägen 4, 117 43 Stockholm.
Emma Hammarström Zavalía, ateljéansvarig & samordnare: emma@cedergruppen.se, 0701-43 39 41
Gudmundur Bragason, samordnare, gudmundur@cedergruppen.se, 0733-13 34 27

 

Ekonomi

Sofie Glifberg (ekonomiansvarig), sofie@cedergruppen.se, 0735-00 22 70

Styrelse

Carl-Johan Ahlström (styrelseordförande), ca@vixar.se, 0708-97 00 00
Christina Cedergren (verksamhetschef), christina@cedergruppen.se, 0735-07 59 80
Per Berggren, per@vixar.se, 0708-97 00 02
Anne Ytterberg

—————–