Mejladresser, telefonnummer och postadresser till Cedergruppens verksamheter – här.
Cedergruppen Kungsholmen (plan 5 & 6)
Sankt Göransgatan 66, 5-6tr
Enirokarta, länk.

Cedergruppen Liljeholmen
Mejerivägen 4
Enirokarta, länk.

Skicka ett meddelande direkt till Cedergruppen, här på webbplatsen. Kanske en fråga, ett förslag eller en synpunkt.
Skicka ett meddelande.

Osäker på vem du ska mejla?
Skicka till info@cedergruppen.se, så ser vi till att det hamnar rätt.

Verksamhetschef & VD för Cedergruppen
Christina Cedergren, christina@cedergruppen.se, 0735-07 59 80

Praktiksamordning
Lennart Wiklander, praktik- & studiesamordnare: lennart@cedergruppen.se, 070-147 30 86

Cedergruppen Kungsholmen
Telefon: 08-654 30 00
Post- & besöksadress: Sankt Göransgatan 66, 5-6tr, 112 33 Stockholm.
Andreas Mattson, enhetschef & samordnare, andreas@cedergruppen.se, 0708-35 94 45
Pär Lönnborg, bitr enhetschef & samordnare: par@cedergruppen.se, 070-810 33 86
Helen Ahlin-Toll, samordnare: helen@cedergruppen.se, 070-956 30 12
Åsa Friberg (tidigare Pettersson), samordnare, asa@cedergruppen.se – föräldraledig

Verksamheten ”Plan 5” (Cedergruppen Kungsholmen, plan 5)
Anders Lindberg, samordnare: anders@cedergruppen.se, 073-230 24 68
Jannike Arzt Stackå, samordnare/pedagog: jannike@cedergruppen.se, 0735-10 91 77

Cedergruppen Liljeholmen
Telefon: 08-6453950
Post- & besöksadress: Mejerivägen 4, 117 43 Stockholm.
Silvia Rexinger, enhetschef: silvia@cedergruppen.se, 070-144 17 70
Idah L-Mubiru, bitr enhetschef & samordnare: idah@cedergruppen.se, 0709-99 98 61
Anna-Maria Taawo Westlund, samordnare, anna-maria@cedergruppen.se, 0709-29 74 20
Lars Johansson, samordnare, lars@cedergruppen.se, 073-511 01 01

Ekonomi

Sofie Moberg-Granlund (ekonomiansvarig), sofie@vixar.se, 0735-00 22 70

Styrelse

Carl-Johan Ahlström (styrelseordförande), ca@vixar.se, 0708-97 00 00
Christina Cedergren (verksamhetschef), christina@cedergruppen.se, 0735-07 59 80
Per Berggren, per@vixar.se, 0708-97 00 02
Anne Ytterberg

—————–

Presentationer av oss som jobbar på Cedergruppen hittar du under Om oss (”Vilka är vi”).